"Pewne zwycięstwo i hat trick naszego El Pistolero"

W dość eksperymentalnym składzie przyszło nam się mierzyć z drużyną Dromex Piersno. Głównie powody zdrowotne zadecydowały, że zabrakło dzisiaj w składzie Piotrka Strzelczyka, Piotrka Kapci, Patryka Paluszaka czy Tomka Wiewióry. Obecny był natomiast duet Kowalkowski i Misiak, którego współpraca z meczu na mecz wygląda co raz lepiej. Tomek z Michałem systematycznie poprawiają swoje i drużyny statystyki, co tydzień notując bramki i asysty. Dzisiaj Tomek już po niespełna kwadransie odebrał gościom szansę na korzystny wynik, bezbłędnie wykorzystując dwa rzuty wolne. Trzeba również wspomnieć, że pierwszy raz w sezonie nasza defensywa zagrała na "0" z tyłu. Cieszy to tym bardziej, że nieobecni byli wspomniani już Tomek Wiewióra (obecnie nasz pierwszy bramkarz) oraz Piotrek Kapcia, ostoja linii obrony, zaś jego partner z formacji, Tomek Andersz rozegrał mecz mocno osłabiony nękającym go przeziębieniem. W tej sytuacji brakujących zastąpili kolejno Michał Baranowski, który obronił w tym meczu dwie stuprocentowe sytuacje dla gości oraz w miejsce Piotrka, desygnowany do gry został nie kto inny, jak weteran naszego zespołu - Paweł Sekuła. Dalszy opis już wkrótce...