Mecz sparingowy już w najbliższą niedzielę.

Przerwę w rozgrywkach A i B klasowych, nasi zawodnicy wykorzystają na rozegranie meczu sparingowego z Polonią Jaksonów. Cel jest głównie taki, by nie wypaść z rytmu meczowego, gdyż za dwa tygodnie czeka nas kolejna przerwa spowodowana nieparzystą ilością drużyn w grupie IV, wrocławskiej B klasy.

Polonia Jaksonów występuje obecnie w grupie V, wrocławskiej B klasy. Drużyna dowodzona przez trenera Adriana Miedzińskiego, choć nie jest uznawana za faworytów tejże grupy, to każdy z ich grupowych rywali podchodzi do rywalizacji z Polonią z bardzo dużym respektem. W tym sezonie Polonia ograła zdecydowanie TUR Wrocław, aspirujący do awansu aż 5:2, natomiast przed tygodniem urwała punkty podopiecznym trenera Arkadiusza Obudzińskiego, drużynie Polonii Bielany Wrocławskie, która z kolei uchodzi za głównego faworyta w wyścigu o A klasę.

Nasze ostatnie mecze z Jaksonowem kończyły się ze zmiennym szczęściem. Podczas zimowej przerwy w sezonie 2015/2016 wygraliśmy 7:5, by w sierpniu br. przegrać 3:4. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26.10.2016r. o godzinie 11:00 w Domasławiu. Serdecznie zapraszamy kibiców :)

Kadra na mecz z Polonią Jaksonów:

BRAMKARZE:
1. Wiewióra Tomasz